קראתם נכון. המספרים מדויקים.

בואו ואספר לכם קצת אודותיי, ואם תרצו לדעת עוד, תמיד אשמח להיפגש איתכם ולהכיר.

 

שמי מרכוס סמריק, ובמשך למעלה משלושים שנה הקמתי מפעלים, ניהלתי פרויקטים, ליוויתי תהליכי הפרטה בעשרות קיבוצים ומושבים, עבדתי עם עסקים מכל רחבי העולם ובניתי קריירת ייעוץ בתחום העסקי המבוססת על מתן פתרונות יצירתיים, חדשניים ומקוריים לעסקים מכל גודל וסוג.

 

הודות לשעות הניסיון שצברתי בניתי מודל עבודה רב תחומי אשר מגובה בצוות איכותי העומד מאחוריי, הנותן ביחד איתי ובהנחייתי הצמודה מענה יישומי מדויק ומתאים לפתרונות אשר אני מתכנן. אותם פתרונות מבוססים על ראיה עסקית וכלכלית נכונה, בניית מערך תפעול יעיל, שדרוג תהליכים ברצפת הייצור ובמחלקות הרכש והלוגיסטיקה, ארגון נכון של מחלקת כוח-אדם, בניית אסטרטגיית שיווק ופרסום מבוססת תדמית ומערך בקרה ושליטה המבקר את כולם ומבטיח את איכותם.

 

במשך שנות עבודתי ייעצתי לאלפי לקוחות, הייתי חלק מהותי מפרויקט "חיפה 500" אשר סייע לשקם את העסקים הרבים בעיר לאחר מלחמת לבנון השניה, וייעצתי למאות עסקים אשר השתמשו בשירותי מט"י.

 

אני אדריכל של פתרונות ייחודיים לעסקים ואיש ניהול מנוסה אשר מבצע אבחון מולטי-דיסציפלינארי לעסקים וארגונים, המפעיל צוות מנוסה שמלווה את ביצוע הפתרונות עד השגת המטרה. אני לא משאיר דברים תלויים באוויר.

 

אני לעולם לא מייחס את ההצלחה לעצמי, אלא למי שמבצע אותה,
אני תמיד מסתכל בגובה העיניים, ושם דגש על הדרך ולא רק על התוצאה.
אני תמיד שם את הלקוח במרכז ותופר לו חליפת ייעול מתאימה בדיוק למידותיו, שמביאה אותו ליעדיו,
ואני תמיד מגיע ביחד עם הלקוח לתוצאה הרצויה. 

 

אתם- יכולים רק להרוויח.

 

 

להורדת הברושור לחצו כאן:

 

כל הזכויות שמורות למרכוס סמריק
All Rights Reserved © 2012
מרכוס סמריק , ת.ד. 5368, קיסריה , info@marcosem.co.il , 04-6262789
STGSTG